KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16471012
nr 1647 1012
Juhani Palmu
(1944-2024), Finland
Oljemålning, "Syysmaisema". Signerad. Olja på duk, 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x66 cm
Juhani Palmu, finländsk bildkonstnär född 1944, död 2024.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:10:39
5.000 kr
5.600 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska